o nas

                                 Ada Kotyńska

                                                       Ewelina Michalak

ada kotynska i ewelina michalak

Ada Kotyńska

Jestem absolwentką Wydziału Architektury na Politechnice Poznańskiej oraz Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Doświadczenie zdobywałam pracując w firmach architektonicznych, realizując zarówno projekty budowlane jak i wnętrzarskie. Współpracowałam z wieloma firmami, realizując projekty z zakresu aranżacji biur oraz tworzenia stoisk targowych w Polsce i za granicą.

W projektowaniu kluczową rolę odgrywa dla mnie połączenie funkcjonalności i ergonomii z ponadczasową estetyką, które razem wpływają na poczucie komfortu. Zwracam szczególną uwagę na rolę światła we wnętrzu, traktując je jak stale zmieniającą się scenografię.

Interesuje mnie sztuka w przestrzeni publicznej oraz edukacja w zakresie kształtowania otaczającej nas przestrzeni. Przez kilka lat kierowałam elbląskim Centrum  Sztuki Galeria EL, nadzorując nie tylko działania artystyczne, ale także rozległe prace remontowe i spontaniczne działania w odpowiedzi na pandemiczne obostrzenia (np. “antycovidowy” trawnik w kratkę, o którym wspominały media krajowe oraz m.in. BBC i LA Times).

Ewelina Michalak

Z wykształcenia i zamiłowania jestem architektem wnętrz. Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2015 roku, wcześniej zdobywałam doświadczenie jako projektant mebli. Wiem, jak od strony technicznej wygląda realizacja projektów, jak dobrze wykorzystać przestrzeń, koncentrując się tym samym na optymalizacji, funkcjonalności i doborze odpowiednich materiałów.

Projektowanie to dla mnie nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność, ergonomia pracy, a przede wszystkim osobiste preferencje Użytkownika wnętrza. Dlatego na etapie sporządzania projektów kluczowa jest dla mnie współpraca i rozmowa z Klientem.

Prywatnie uwielbiam podróże z plecakiem i czuje ich ciągły niedosyt, a Ameryka Południowa to zdecydowanie mój kierunek na lata.​​

zapraszamy do współpracy

Swoją ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb
i wykreujemy funkcjonalne wnętrze,

w którym będziesz czuć się komfortowo.

ZOU ZOU - Interior Designers

Ewelina Michalak (+48) 663 658 259
Ada Kotyńska (+48) 889 249 111

ul. Legionów 2, 82-300 Elbląg

[email protected]

Informacje

Media Społecznościowe

Należymy do

Atowarzyszenie Architektów Wnętrz

Strona Internetowa: Vincent Van

2024 - ZOU ZOU - projektantki wnętrz
Należę do: