Projekty

Inspiracją dla tego projekty są kolory ziemi – ciepłe odcienie piasku, gliny i kamieni, łączące minimalizm z przytulnością. Meble z forniru dębowego, spiek kwarcowy oraz lniane tapety to materiały współgrające z otaczającym krajobrazem. Harmonia prostoty i przytulności to idealna przestrzeń do odpoczynku i kontemplacji natury Mierzei Wiślanej.

projekt wnętrza salonu z kominkiem
projekt wnętrza dom nad morzem

Wnętrze tego domu emanuje spokojem i prostotą dzięki minimalistycznej stylistyce.

Miejsce inspiruje do relaksu i podziwiania piękna nadmorskiej natury. Mikrocement, fornir dębowy, naturalny kamień, mglista kolorystyka wnętrza to elementy łączące prostotę z przytulnością.

Projekt emanuje ciepłem i elegancją dzięki zastosowaniu jasnych barw, mebli z forniru dębowego, jasnego spieku oraz tapet imitujących naturalny len. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o najmniejszy detal pomaga wydobyć subtelność kolorów i tekstur oraz stworzyć wnętrze, które stanowi oazę elegancji i komfortu.

apartament - projekt wnętrza
projekt stoiska targowego

Stoisko targowe firmy Lira Lighting zostało zaprojektowana na targi Light+Building we Frankfurcie. Zgeometryzowana forma inspirowana dynamicznymi liniami światła tworzy intrygującą przestrzeń zachęcającą do odkrywania innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Monochromatyczna paleta kolorów podkreśla nowoczesność produktów, czyniąc ze światła głównego bohatera przestrzeni. Stoisko zostało nagrodzone pierwszym miejscem w plebiscycie standOUT L+B 2018.

Hi Zen to mistyczny azyl na Mazurach, gdzie natura i design splatają się w jedność. Wnętrze otulone ciepłem naturalnego drewna emanuje spokojem. To miejsce, w którym każdy element kieruje do zrozumienia piękna otaczającej natury, a atmosfera sprzyja odnalezieniu równowagi.

aranżacja wnętrza domek na wynajem
projektowanie wnętrz apartament w Elblągu

Projekt  łączy 2 mieszkania w bloku z wielkiej płyty, kreując śmiałą, wyrazistą przestrzeń.  Szyte na miarę wnętrze łączy funkcjonalność z dbałością o detal. Każdy najmniejszy element jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, eksponując ich nowoczesną i indywidualną energię.

Przekształcenie stodoły w urokliwy pensjonat, to opowieść o dialogu pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Ceglana elewacja płynnie wtapia się w krajobraz, odwołując się do żuławskiej architektury.

https://nowoczesnastodola.pl/inspiracje/zaskakujaca-metamorfoza-w-rybinie-na-zulawach/

projekt wnętrz - nowoczesna stodoła
projekt wnętrza biuro w Elblągu

Projekt biur utrzymany w duchu prostoty i minimalizmu odzwierciedla dynamiczny charakter firmy.

Niewielkie przytulne mieszkanie w skandynawskim stylu łączy w sobie prostą formę oraz delikatną ciepła kolorystykę. Funkcjonalnie zaprojektowane zabudowy stolarskie pozwalają na stworzenie bardzo wygodnego wnętrza, nie odbierając mu lekkości.

projekt wnętrza mieszkania na starym mieście w Elblągu
projekt wnętrz dom na Kaszubach

Prosta forma wnętrza łączy jasne drewno z wyrazistymi ciemnymi akcentami, tworząc graficzną kompozycję. Projektowane wnętrze stanowi idealne tło dla rozległego widoku na piękne malownicze Kaszuby.

We wnętrzu zastosowano naturalne drewno oraz kamień. Jasna, kojąca kolorystyka oraz delikatna forma mebli nadają przestrzeni lekkości i pozwalają na niezmąconą kontemplację otaczającej przyrody.

architekt wnętrz - dom nad Zalewem Wiślanym
projekt wnętrz dom na Kaszubach

To eleganckie i komfortowe mieszkanie mieści na skraju elbląskiego starego Miasta. Cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami gości.

Należę do: